Popularne wpisy

Talukko na arena DESIGN 2018

Już w najbliższym tygodniu Talukko weźmie udział w wydarzeniu arena DESIGN 2018. Jest to dla nas wyjątkowa okazja, ponieważ równo rok temu właśnie podczas tego eventu miał miejsce debiut Talukko. I to debiut z przytupem, gdyż Szafka RTV Koobik została nominowana do finału konkursu TOP DESIGN award 2017 w kategorii przestrzeń domowa i tym samym zaprezentowała się na wystawie konkursowej tegoż konkursu.

Designerski sklep z meblami – od idei do produktu

Zanim jednakże nastąpił oficjalny debiut, spędziliśmy wiele miesięcy na dopracowywaniu naszych projektów, dobieraniu materiałów i kolorów, usprawnianiu konstrukcji. Bryły ewoluowały nieustannie przez ten czas po to, by zaprezentować się w swojej finalnej postaci właśnie podczas arena DESIGN 2017. Dzięki udziałowi w konkursie TOP DESIGN award nawiązaliśmy wiele owocnych relacji biznesowych, które przełożyły się na bardzo ciekawe projekty.

Ostatni rok to nieustanna nauka i rozwój: budowanie relacji z partnerami, rozpoznawanie rożnych kanałów dystrybucji, doskonalenie obsługi klienta, dopracowywanie wewnętrznych procesów i wiele innych działań, które podejmujemy codziennie by meble Talukko mogły cieszyć Państwa oczy jak najdłużej. Wierzymy, że polska tradycja i wieloletnie doświadczenie produkcyjne połączone z nowoczesnym spojrzeniem na design tworzą wartość dodaną projektów Talukko i są dla nas motorem do dalszej pracy.

Talukko jako wystawca nowoczesnych mebli na arena DESIGN 2018

Podczas targów arena DESIGN 2018 zaprezentujemy się jako wystawca. Pokażemy produkty z naszej flagowej kolekcji Koobik, a także produkty z kolekcji Glamour oraz Amagerbro, które dołączyły do naszej oferty w ostatnich miesiącach. Nasze stoisko nr 32 mieści się w pawilonie 5.

Serdecznie zapraszamy architektów, właścicieli sklepów z wyposażeniem wnętrz, dystrybutorów oraz wszystkich Państwa, którzy pragną na żywo zobaczyć meble Talukko. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie i porozmawiamy o możliwościach współpracy.

Niespodzianką jest to, iż stoisko będziemy współdzielić z zaprzyjaźnioną firmą Little Form Studio, która oferuje artykuły meblowe mniejszego formatu. Wspólnie pragniemy zaprezentować Państwu niebanalną, ciekawą i urozmaiconą ofertę produktową.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Pawilon 5 stoisko 32 – arena DESIGN, 6-9 III marca 2018