Szafka RTV Midi

Szafka RTV Midi doskonale pasuje do średniej wielkości pomieszczeń. Pomimo, że jest dużo bardziej kompaktowa niż szafka RTV Koobik, zachowuje wszelkie walory projektów Talukko. Tak, jak jej większa siostra, szafka RTV Midi posiada specjalny otwór na kable, dzięki czemu przestrzeń, w której żyjesz pozostaje harmonijna i uporządkowana. Ponadto możesz spersonalizować swoją szafkę. Z wymiennymi kubikami w wyjątkowych kolorach, odmienisz mebel tak, aby pasował do Twoich wnętrz. Wykorzystaj ją w salonie, przedpokoju, pokoju dziecięcym lub sypialni i ciesz się doskonale urządzonym wnętrzem.

Design

Szafka RTV powstała we współpracy z poznańskim Studio Projektowe Motiv. Dzięki tej kolaboracji tworzymy funkcjonalne meble o harmonijnej estetyce, odznaczające się najwyższą jakością wykonania. Wybierz Talukko i wprowadź polski design do swojego domu!

Cena: 3.390 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 65 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Szafka składa się z fornirowanej szuflady otwieranej „na dotyk”, 2 szafek (w tym jedna szafka tzw. barkowa i jedna otwierana „na dotyk”), a także z jednego kubika, którego kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je odkręcić i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby  zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.