Szafka RTV Koobik

Szafka RTV Koobik to jeden z najważniejszych mebli każdej przestrzeni dziennej. Wraz z szafką RTV z serii Koobik zyskasz niezwykły komfort oraz wygodę korzystania z telewizora czy kina domowego. Umieść swój sprzęt multimedialny w jednym miejscu i pozbądź się wystających kabli raz na zawsze! Pozwoli na to specjalnie zaprojektowany prostokątny kubik. Ponadto za pomocą wymiennych kubików Talukko, w kilku kolorach do wyboru, możesz dopasować szafkę do charakteru swojego pomieszczenia. Funkcjonalność szafki RTV to nie jedyna możliwość zaaranżowania tego mebla, który doskonale sprawdzi się również w takich pomieszczeniach jak przedpokój, gabinet czy sypialnia. Solidne wykończenie oraz wysokogatunkowe materiały sprawią, że będziesz mógł cieszyć się tym wyjątkowym projektem przez wiele lat!

Design

Szafka RTV Koobik powstała dzięki współpracy ze Studiem Projektowym Motiv. Wspólnie podjęliśmy się stworzenia tego wyjątkowego i uniwersalnego mebla. Postaw na niebanalny design, dostosowany do Twoich potrzeb!

Cena: 3.960 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 75 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Szafka składa się z fornirowanej szuflady otwieranej „na dotyk”, 2 szafek (w tym jedna szafka tzw. barkowa i jedna otwierana „na dotyk”), a także z dwóch kubików, których kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je wyjąć i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.