Szafka RTV Amagerbro

Szafka RTV z kolekcji Amagerbro to niezwykły mebel, który może służyć zarówno jako szafka RTV w salonie czy jako mebel w przedpokoju lub holu. Sam zdecyduj gdzie najlepiej będzie pasowała i najkorzystniej się prezentowała. Szafka Amagerbro charakteryzuje się śmiałym połączeniem stylów klasycznego i nowoczesnego. Eklektyczny styl mebla widoczny jest w stylizowanym froncie jednej z półek, ozdobnych uchwytach i nóżkach oraz w prostych i minimalistycznych pozostałych elementach. Szafka składa się tzw. szafki barkowej, z dwóch szuflad w różnych rozmiarach, a także z fornirowanego dębową okleiną blatu, który może pełnić funkcję ekspozycyjną dla elementów dekoracyjnych, multimedialną dla sprzętów HiFi i RTV lub też funkcję siedziska.

Design

Kolekcja Amagerbro została zaprojektowana przez Studio Motiv. Wspólnie z Talukko powstały odważne i nieszablonowe meble, które dzięki zastosowaniu klasycznych materiałów i kolorów idealnie wpasują się w klimat każdego wnętrza.

Cena: 3.580 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 75 kg

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z dwóch różnej wielkości szuflad, jednej szafki zamkniętej za stylizowanymi drzwiczkami (tzw. szafka barkowa) oraz z blatu wykończonego naturalną dębową okleiną.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty. Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest podzielona na dwie części, które należy ze sobą zmontować. Dodatkowo należy przykręcić samodzielnie nóżki.

Materiały:

Drewniany blat: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyt i nogi: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.