Szafka Midini

Szafka Midini to mniejsza wersja wersja szafki RTV Koobik. Dzięki niewielkim rozmiarom łatwiej wpasuje się nawet w nieduże pomieszczenia. Szafka Midini jest wręcz idealnym miejscem na gramofon oraz płyty winylowe! Niezwykle praktyczna, a przy tym estetyczna i harmonijna forma, czynią ją meblem pasującym zarówno do sypialni, pokoju dziecięcego jak i przedpokoju. Tak jak pozostałe elementy z kolekcji Koobik wyposażona jest właśnie w kubiki. Tym razem aż dwa: mniejszy Rectangle i większy Square. To znacznie zwiększa potencjał modyfikacji mebla, poprzez dobór różnych kombinacji kolorystycznych. Szafka Midini to kompaktowe rozwiązanie pełne niespodzianek.

Design

Szafka Midini, tak jak pozostałe meble z kolekcji Koobik, powstała we współpracy z Studiem Projektowym Motiv. Dzięki temu każdy projekt Talukko jest unikatowy, funkcjonalny i z najwyższej jakości pod każdym względem, a cała kolekcja spójna.

Cena: 2.990 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 59 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Mebel składa się z 2 szafek (w tym jedna szafka tzw. barkowa i jedna fornirowana otwierana „na dotyk”), a także z dwóch kubików, których kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je odkręcić i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby  zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.