Komoda wysoka High

Komoda wysoka High z kolekcji Koobik to unikatowy projekt, składający się ze starannie dopasowanych i współgrających ze sobą elementów, takich jak szuflady oraz zamykane szafki. Czyni ją to funkcjonalnym oraz praktycznym meblem, który pomieści niezliczoną ilość rzeczy!

Co więcej, możesz spersonalizować swoją komodę, poprzez wybór różnego koloru kubików. Daje to możliwość dostosowania mebla do każdego rodzaju wnętrza. Komoda sprawdzi się zarówno jako przytulny mebel do sypialni czy pokoju dziecięcego jak i elegancka forma w przestrzeni dziennej lub komercyjnej. Ponadto w przyszłości możesz z łatwością wymienić kubik na nowy, co pozwala na odświeżenie mebla niskim kosztem.

Design

Kolekcja Koobik, w tym komoda wysoka High, została zaprojektowana przez Studio Projektowe Motiv. Wspólnie udało nam się stworzyć coś wyjątkowego! Meble Talukko opierają się na oryginalnych projektach, pieczołowicie dopracowanych detalach oraz wysokogatunkowych materiałach.

Cena: 4.960 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 115 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z pięciu szuflad (cztery jednakowe plus jedna głębsza), trzech szafek ( w tym dwie otwierane „na dotyk”) oraz z dwóch kubików, których kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla. Z uwagi na bezpieczeństwo, mebel powinien zostać przytwierdzony do ściany.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je wyjąć i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.