Komoda Widey

Komoda Widey to nowy mebel z linii Koobik. Tym, co wyróżnia ją od poprzedniczek, są jej wymiary – jest niższa oraz znacznie szersza. Komoda Widey ma aż 1,4 m. Co to oznacza? Że jest niesamowicie pojemna i (jak każdy projekt Talukko) niezwykle funkcjonalna! Aby idealnie współgrała z Twoją przestrzenią, spersonalizuj jej wygląd, dzięki wymiennym, kolorowym kubikom. To mebel, który doskonale spełni swoją funkcję zarówno w jadalni, salonie czy też w zaciszu sypialni – wybór jak zwykle należy do Ciebie. Niezależnie od tego, gdzie ją postawisz, możesz mieć pewność, że pomieści wszystko, czego potrzebujesz. Komoda Widey może też posłużyć jako barek, bądź miejsce na sztućce, zastawę oraz obrusy.

Design

Komoda Widey powstała przy współpracy z poznańskim Studio Motiv. Wspólnie udało nam się stworzyć wyjątkowy mebel, który już teraz może być Twój. Z projektami Talukko codzienne życie staje się prostsze!

Cena: 4.460 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 103 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z dwóch szuflad (z fornirowanymi frontami), trzech szafek (w tym dwie otwierane „na dotyk” i jedna szafka tzw. barkowa) oraz z dwóch kubików, których kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je odkręcić i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.