Komoda Tiny

Komoda Tiny to najmniejsza z rodziny komód, w kolekcji Koobik. Mimo niewielkich gabarytów jest zaskakująco pojemna i praktyczna. Została zaprojektowana tak, aby zajmując jak najmniej miejsca, mieściła wszystko czego potrzebujesz!

Kompaktowe rozmiary czynią komodę Tiny zdumiewająco uniwersalną, ale i estetyczną. W niewielkiej formie udało się nam zawrzeć cechy charakterystyczne Talukko, czyli prostą, nowoczesną formę i funkcjonalność. Ponadto komoda Tiny, podobnie jak pozostałe meble z kolekcji, posiada wymienny kubik, dostępny w kilku kolorach. Wszystko to sprawia, że doskonale sprawdzi się zarówno w jadalni, jak i w salonie jako barek, bądź miejsce na sztućce, zastawę oraz obrusy. W sypialni bez problemu pomieści bieliznę czy nawet pościel! Z kolei dzięki barwnym kubikom wspaniale ożywi dziecięcy pokój.

Design

Projekty z kolekcji Koobik, w tym komoda Tiny, zostały stworzone w Studio Projektowym Motiv. Tworzą one spójną linię, wyróżniającą się prostą lecz niebanalną formą oraz najwyższą funkcjonalnością.

Cena: 3.490 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 77 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z dwóch szuflad (z fornirowanymi frontami), dwóch szafek (w tym jedna otwierana „na dotyk” i jedna szafka tzw. barkowa) oraz z jednego kubika, którego kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je odkręcić i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby  zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.