Komoda niska Low

Komoda niska Low ze względu na nieduży rozmiar jest zdumiewająco ustawna i doskonale sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Wpasuje się, gdzie tylko zechcesz, dzięki czemu zyskasz wiele możliwości aranżacji wnętrza. Zaprojektowano ją tak, by mimo niewielkich gabarytów zmieściła w sobie wszystko, czego potrzebujesz. Podobnie, jak każdy model z kolekcji Koobik, komoda niska Low została wyposażona w wymienne kubiki Talukko, które pozwalają na jej personalizację. Wybierz swój ulubiony kolor i stwórz wymarzony mebel dopasowany do Ciebie oraz Twojego wnętrza!

Design

Przy tworzeniu projektów z serii Koobik współpracowaliśmy ze Studiem Projektowym Motiv, zajmującym się aranżacją wnętrz, dzięki czemu nasze meble wyróżnia nieszablonowy design. Kolekcja Koobik została stworzona z myślą o Twoich potrzebach, dlatego zadbaliśmy o każdy szczegół, od doboru wysokogatunkowych materiałów, aż po staranne wykończenie.

Cena: 4.180 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 95 kg
Kolory koobików do wyboru

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z szuflady otwieranej „na dotyk”, 3 szafek (w tym jedna szafka tzw. barkowa, jedna z fornirowanym frontem i jedna otwierana „na dotyk”), a także z dwóch kubików, których kolor zależy od preferencji użytkownika.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty.

Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem podstawy, którą należy samodzielnie przykręcić.

Kolorowe kubiki są umieszczone w konstrukcji mebla i z łatwością można je wyjąć i wymienić w przyszłości na inny kolor.

Materiały:

Korpus: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Uchwyty i podstawa: lite drewno dębowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby  zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.