Komoda Glamour

Komoda Glamour charakteryzuje się prostą i elegancką formą, która została wzbogacona o piękne, stylizowane nogi. Komoda jest niesamowicie funkcjonalna. Posiada sporej wielkości blat, trzy ustawne szuflady oraz trzy pojemne szafki z dodatkowymi półkami. Wszystko estetycznie schowane za frontami bez widocznych uchwytów. Aby podkreślić styl glamour mebla szuflady komody zostały wykończone miękkim, przyjemnym w dotyku aksamitem w kolorze butelkowej zieleni. Dzięki temu szuflady są idealnym miejscem dla cennych lub delikatnych przedmiotów jak biżuteria czy bielizna. Co ważne to Ty decydujesz o sposobie wykończenia szuflad. Komoda Glamour doskonale spełni swoją funkcję w zaciszu sypialni, jak również w salonie, jadalni czy holu. Co więcej komoda Glamour świetnie wpasuje się w klimat przestrzeni publicznej jak kancelaria, sklep czy gabinet kosmetyki estetycznej. Jak zawsze Talukko stara się sprostać potrzebom swoich klientów, dlatego dajemy Ci wybór szerokości mebla. Dostępna jest widoczna na zdjęciach komoda trzy modułowa o szerokości 1,9 metra, a także jej mniejsza wersja dwu modułowa, której szerokość wynosi 1,3 metra.

Design

Komoda Glamour została zaprojektowana przez projektantów z poznańskiego Studio Motiv, którzy na co dzień zajmują się aranżacją wnętrz. Dzięki tej współpracy powstał wyjątkowo elegancki mebel pasujący zarówno do nowoczesnych jak i eklektycznych wnętrz.

Cena: 2.960 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 85 kg

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

W wersji 3 modułowej komoda składa się z trzech szuflad (które mogą być wykończone aksamitem w kolorze butelkowej zieleni) oraz trzech szafek (każda z dodatkową półką wewnątrz).

W wersji 2 modułowej komoda składa się z dwóch szuflad (które mogą być wykończone aksamitem w kolorze butelkowej zieleni) oraz dwóch szafek (każda z dodatkową półką wewnątrz).

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty. Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem nóżek, które należy samodzielnie przykręcić.

Materiały:

Korpus: płyta MDF malowana na biało, płyta wiórowa laminowana biała

Fronty: płyta MDF malowana na biało

Nóżki: lite drewno bukowe malowane na kolor biały

Szuflady: sklejka liściasta, płyta MDF malowana na biało

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.