Komoda Amagerbro

Komoda Amagerbro to wyjątkowy mebel, który wpasuje się zarówno do wnętrz nowoczesnych, w stylu skandynawskim jak i do wnętrz stylizowanych. Komodę wyróżnia odważne połączenie stylizowanych elementów jak fronty szafki, nogi oraz uchwyty, z prostą formą pozostałych elementów. Konstrukcję mebla dopełnia dębowa górna półka, która dzięki zastosowaniu przegród bocznych i tylnej idealnie nada się do przechowywania książek czy wyeksponowania elementów dekoracyjnych. Pod względem funkcjonalnym komoda Amagerbro składa się z praktycznej szuflady, zamykanej szafki oraz górnej półeczki. Mebel wkomponuje się zarówno do przestrzeni domowej jak sypialnia, salon czy pokój dziecięcy, jak również do przestrzeni komercyjnej typu kancelaria, gabinet czy sklep.

Design

Kolekcja Amagerbro to niecodzienny design, który powstał dzięki projektantom ze Studio Motiv, którzy nie boją się łączenia stylów. Projekty mebli ich autorstwa stworzone wspólnie z Talukko są nieszablonowe i odważne. Jednakże zastosowanie uniwersalnych kolorów i ponadczasowych materiałów sprawia, że meble z kolekcji Amagerbro wpiszą się w klimat każdego wnętrza.

Cena: 2.940 zł
Dostępność: na zamówienie
Waga: 57 kg

Przejdź do sklepu Informacje techniczne
i bryły 3D

Konstrukcja mebla:

Komoda składa się z jednej pojemnej szuflady, jednej szafki zamkniętej za stylizowanymi drzwiczkami (wewnątrz dodatkowa półka) oraz z dębowej górnej półki.

Bezpieczeństwo:

Mebel został wyprodukowany zgodnie z przepisami prawa obowiązującymi w Unii Europejskiej. Mebel wykonany jest z materiałów spełniających wymagane atesty i certyfikaty. Do mebla dołączona jest instrukcja użytkowania (w tym transportu, montażu, stawiania, mocowania czy obciążenia) oraz pielęgnacji mebla.

Transport:

Mebel dostarczany jest na palecie przez zewnętrzną firmę transportową. Koszt transportu uzależniony jest od gabarytów mebla. Dostawa następuje pod budynek na adres wskazany w zamówieniu. Z uwagi na gabaryty mebla, kupujący powinien zapewnić dodatkową osobę/osoby w celu wniesienia mebla do wnętrza budynku.

Montaż:

Bryła mebla jest całkowicie złożona za wyjątkiem nóżek, które należy samodzielnie przykręcić.

Materiały:

Dębowa półeczka: płyta wiórowa okleinowana naturalnym dębowym fornirem

Nogi: lite drewno bukowe

Pozostałe elementy: płyta wiórowa, MDF, sklejka liściasta

Wykończenie:

Lakiery i farby zapewniające trwałą powłokę zabezpieczającą powierzchnię przed czynnikami mechanicznymi oraz chemicznymi, a także odporność na oddziaływanie czynników atmosferycznych oraz promieniowanie UV.