Popularne wpisy

Podsumowanie arena DESIGN 2018

W dniach 6-9 marca 2018 roku Talukko wspólnie z firmą Little Form Studio zaprezentowało się jako wystawca podczas arena DESIGN.

Meble zgodne z nowoczesnym i polskim designem

Pomysł wspólnego stoiska Talukko oraz Little Form Studio miał na celu zaprezentowanie niebanalnej, ciekawej i urozmaiconej oferty produktowej, która wzajemnie się uzupełnia. Firma Talukko w swoim asortymencie posiada niezwykle funkcjonalne i praktyczne komody i szafki, natomiast Little Form Studio oferuje artykuły meblowe mniejszego formatu takie jak stoliki, nogi, gałki i wieszaki. Dzięki temu udało się wykreować oryginalne i przykuwające wzrok stoisko mimo niewielkiej powierzchni wystawienniczej. Najmodniejsze trendy w zakresie kolorystyki idealnie współgrały z nieszablonowymi produktami obu firm. Stoisko powstało według projektu Ula Kaczmarek – interior & set design.

Wyjątkowy design – wyróżnienie

Stoisko Talukko i Little Form Studio zajęło II miejsce w finale StandOUT. arena DESIGN Meble Polska Home Decor 2018 – plebiscytu na stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej, organizowanego przez portal Exspace.pl.

Więcej informacji na stronie portalu Exspace.pl

 

Zdjęcia: Weronika Trojanowska Photography oraz Haj Studio.