Popularne wpisy

Nowoczesne meble stworzone dla ludzi

Wciąż do przodu, czyli Targi Rzeczy Ładnych

Kochamy to, co robimy i z dumą przedstawiamy nasze projekty światu. Ostatnio, a mianowicie w dniach 22 oraz 23 kwietnia, mieliśmy okazję zadebiutować na Targach Rzeczy Ładnych w Warszawie, jako jedni ze 150 starannie wyselekcjonowanych wystawców. Odbyły się one w nowopowstającym, wyjątkowym miejscu, jakim jest galeria ETHOS na Placu Trzech Krzyży, w samym sercu Warszawy.

Pochwała polskiego designu mebli

Targi Rzeczy Ładnych to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego prezentowane są między innymi nowoczesne meble, a także wiele innych starannie wyselekcjonowanych przedmiotów, prosto od polskich projektantów. Wszystko, co jest wystawiane na TRŁ stanowi synonim doskonałej jakości, mistrzowskiego wykonania, użyteczności i oczywiście nieprzeciętnej estetyki.
Zespołowi TALUKKO sprzyjała nie tylko wyśmienita pogoda. Atmosfera panująca podczas wydarzenia była pełna pozytywnej energii, zarówno ze strony wystawców, jaki i odwiedzających, których liczba sięgnęła aż 10 tysięcy w ciągu 2 dni!

Targi okazały się doskonałą platformą do nawiązywania nowych kontaktów. Poznaliśmy organizatorów, gości, a także naprawdę wiele wspaniałych osób z branży. TRŁ zapamiętamy jako miejsce, w którym usłyszeliśmy wiele pozytywnych i motywujących słów o projektach TALUKKO. Zrewanżowaliśmy się pysznymi krówkami, których rozdaliśmy aż 10 kilogramów.

Nowoczesne meble designerskie stworzone dla ludzi

W pracę nad stworzeniem marki TALUKKO, jak i każdego produktu, włożyliśmy maksimum zaangażowania. Pozwoliło to na stworzenie produktów dopracowanych w każdym calu. Niebanalne, nowoczesne wzornictwo połączyliśmy z najwyższą jakością wykorzystanych materiałów i precyzyjnym wykończeniem detali.

Dlatego tak bardzo cieszy nas każdy dowód uznania ze strony odbiorców i zależy nam na dialogu z naszymi klientami. Pragniemy poznawać wasze potrzeby, by wciąż się doskonalić i czynić nasze produkty dopasowanymi do ich użytkowników.

Największą radość sprawia nam fakt, że już wkrótce meble Talukko trafią do swoich nowych domów i będą cieszyć oko swoich nowych właścicieli.

Nie zatrzymujemy się! Co dalej?

Dobre przyjęcie na Targach Rzeczy Ładnych nie jest dla nas powodem do spoczęcia na laurach! To tak naprawdę dopiero początek, ponieważ już w dniach 10-11 czerwca pojawimy się na Strefie Polski Dizajn w Krakowie. Wydarzenie to odbywa się w ramach Festiwalu Wnętrz.

Z kolei w dniach 6-8 października powrócimy do Warszawy, tym razem na targi Warsaw Home. Będzie to dla nas nie lada wyzwanie, ze względu na wyjątkowego sąsiada, jednak niech pozostanie to na razie tajemnicą!

Zapisz

Zapisz