Oto meble inne niż wszystkie – nowoczesne i designerskie, nieoczywiste i wyłamujące się z obowiązujących schematów. Jednocześnie – klasyczne, ponadczasowe, bazujące na obowiązujących od lat i sprawdzonych rozwiązaniach. Takie są właśnie projekty z kolekcji Glamour oraz Amagerbro. Stoją za nimi polscy projektanci, którzy czerpią całymi garściami z tradycji, nadając jej współczesny wymiar. To wyjątkowe drewniane meble, które sprawdzą się w każdym artystycznym wnętrzu, w którym króluje dobry styl i szacunek do wysokiej jakości przedmiotów codziennego użytku.

Meble inspirowane design - stoliki kawowe

 

Meble inspirowane – nowoczesny design

Talukko to marka, która tworzy współczesny unikalny styl. Tworzone pod tym szyldem wysokiej jakości dębowe komody i szafki to meble inspirowane najlepszym stylem i obowiązującymi kanonami mody. Design, który kreuje, wymyka się schematom – jest oryginalny i nieszablonowy. W ten sposób marka łączy rodzinną tradycję meblarską ze wzornictwem, które zachwyca i świetnie komponuje się z każdą aranżacją. Te piękne meble z drewna odnajdą się zarówno w klasycznych, jak i minimalistycznych pomieszczeniach.

Nowoczesne meble designerskie - stoły i drewniane komody

 

Nowoczesne meble designerskie

Połączenie doskonałego stylu z funkcjonalnością sprawia, że każdy mebel oferowany przez sklep internetowy Talukko to doskonały towarzysz dnia codziennego. Projekty tworzone są z myślą o różnych typach wnętrz, dlatego u nas znajdziesz gustowne meble, które swobodnie posłużą jako biurowe. Oprócz biura urządzisz salon, sypialnię i jadalnię w stylu nowoczesnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Zestaw nowoczesnych mebli inspirowanych tradycyjnym wzornictwem i najnowszymi trendami wspaniale podkreśli charakter wnętrza. Wspólną cechą naszych mebli jest ich uniwersalny i ponadczasowy design. Nasze szafki to jednocześnie przedmioty codziennego użytku i stylowe dekoracje. Każda szafka i komoda powstają z zamiłowania do doskonałego designu. Nowoczesne meble inspirowane to designerskie elementy wystroju wnętrza, na które z przyjemnością będziesz patrzeć każdego dnia.

Designerska, nowoczesna, drewniana szafka RTV