Popularne wpisy

Nowe kolekcje dołączyły do oferty Talukko

Podczas odbywających się w październiku 2017 roku targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home miała miejsce premiera najświeższych projektów Talukko. Mowa o całkowicie nowych kolekcjach Glamour oraz Amagerbro. Te zupełnie odmienne od flagowej kolekcji Koobik projekty, charakteryzuje to samo podejście do najwyższej jakości wykonania oraz funkcjonalności tworzonych mebli.

      

Nowoczesne i designerskie komody

Komody z serii Glamour to prostota i elegancja w najlepszym wykonaniu. Ich charakter podkreślają stylizowane nogi oraz uwaga szuflady wyściełane delikatnym, miękkim aksamitem w kolorze butelkowej zieleni. Komoda Glamour sprawdzi się idealnie w zaciszu sypialni, jak również w salonie, jadalni czy holu.  To mebel pasujący idealnie do gabinetów kosmetycznych czy kancelarii.

Dowiedz się więcej: Komoda Glamour

 

  

Nowoczesne komody dębowe

Meble z kolekcji Amagerbro to eklektyzm z najwyższej półki. Połączenie styli klasycznego oraz stylizowanego powoduje, że meble wpasują się do wnętrz nowoczesnych, w stylu skandynawskim jak i do wnętrz stylizowanych. Sprytne dębowe półki mają na celu ekspozycję ulubionych przedmiotów, a stylizowane nogi i fronty nadają niecodziennego charakteru meblom.

Dowiedz się więcej: Komoda Amagerbro ; Szafka RTV Amagerbro