Popularne wpisy

Nowoczesne meble w sieci – strona Talukko już gotowa

Ostatnie miesiące były dla zespołu Talukko pełne intensywnej pracy i niezliczonych przygotowań. Nareszcie jednak możemy zaprezentować efekty naszych działań. Z największą przyjemnością ogłaszamy, że strona Talukko, została uruchomiona! Już wkrótce uruchomiony zostanie również sklep internetowy.

Sprawia nam to niezmierną radość, ponieważ tak, jak w przypadku naszych mebli, włożyliśmy wiele serca, entuzjazmu i zaangażowania w jej tworzenie. Chcieliśmy, by była taka jak nasze projekty: nowoczesna, funkcjonalna oraz wyróżniająca się oryginalnym wzornictwem. Odwiedzając stronę Talukko znajdziesz nie tylko nowoczesne meble, ich praktyczne opisy oraz możliwości zastosowania, ale i filozofię naszej marki. Stworzyliśmy miejsce w sieci, w którym udowadniamy, że polski design jest wart uwagi i poznania.

Meble Talukko, przykład polskiego nowoczesnego designu

Czym jest Talukko? Jesteśmy młodą marką, powstałą z miłości do tradycji, którą umiejętnie łączymy ze współczesnymi motywami. Kiedy tworzymy nowe projekty, stawiamy na ich funkcjonalność, idącą w parze z oryginalnym wzornictwem. Połączenie tych cech sprawia, że meble Talukko są nowoczesne oraz unikatowe.

Nasze meble wyróżnia ponadczasowość. Wszystko to za sprawą drewna, będącego synonimem niezrównanej jakości i szlachetności. Projekty Talukko wyposażyliśmy w wyjątkowe autorskie elementy, jakimi są kolorowe, wymienne kubiki, dające możliwość personalizacji. Z ich pomocą, w każdej chwili możesz odmienić oblicze i charakter danego mebla!

Czym kierujemy się, tworząc meble designerskie Talukko?

Każdy z naszych projektów wykonany jest niezwykle solidnie oraz z ogromną dbałością o szczegóły. Za projektowanie naszych mebli odpowiedzialni są młodzi i zdolni projektanci z poznańskiego Studia Motiv. Wspólnie tworzymy projekty z myślą o ich użytkownikach, ponieważ zależy nam na komforcie naszych klientów. Na tym jednak nie poprzestajemy! Nieustannie doskonalimy swoje umiejętności w dziedzinie projektowania, dążąc do tego, by meble Talukko były najlepszym przykładem nowoczesnego, polskiego wzornictwa.

Od tej chwili efekty naszej pracy prezentujemy także na stronie internetowej Talukko. Już wkrótce uruchomimy również sklep internetowy, który w znacznej mierze usprawni nabywanie naszych mebli. Odwiedź nas i przekonaj się, o czym mowa!

Zapisz