Popularne wpisy

Kolekcja KOOBIK większa o cztery nowe projekty!

Co jest dla nas najważniejsze? To, aby meble TALUKKO harmonijnie współgrały z przestrzenią i jak najlepiej służyły swoim właścicielom. Wiele osób pytało nas, o możliwość zamówienia mebli nieco mniejszych od tych, które do tej pory oferowaliśmy. Nie pozostaliśmy obojętni na takie sygnały, gdyż chcemy, aby projekty TALUKKO odpowiadały stylowi życia naszych klientów. W ten sposób kolekcja KOOBIK została powiększona o cztery nowe propozycje, jak zwykle wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem oraz niebanalnym designem!

Szafki Designerskie RTV – nowoczesne meble na miarę potrzeb naszych klientów

Aż dwa meble to projekty, będące mniejszymi odpowiednikami szafki RTV KOOBIK: Są to szafka RTV Midi oraz szafka Midini. Ich szerokość to tylko 1,4 m – dzięki swoim bardziej kompaktowym wymiarom, doskonale pasują do niewielkich pomieszczeń.

Ponieważ porządek to podstawa, szafka RTV Midi posiada specjalny otwór, dzięki któremu w sprytny sposób można uporządkować kable.

Komody dębowe TALUKKO – polskie wzornictwo w Twoim domu

To jednak nie koniec nowości! Do rodziny TALUKKO dołączyły również komoda Widey oraz komoda Tiny. Oba meble wyróżnia estetyka oraz najwyższa jakość wykonania, dzięki czemu śmiało możemy powiedzieć, że są one godnymi reprezentantami polskiego designu.

Projekt Tiny to nasza najmniejsza komoda. Jej wymiary są kompaktowe, co powinno ucieszyć fanów mebli TALUKKO, będących właścicielami małych mieszkań. Komoda Widey jest zdecydowanie większa i pomieści (prawie) wszystko, co zechcesz. Dzięki swoim większym rozmiarom, doskonale nadaje się do przechowywania.

Polski Design mebli w parze z muzyką

Mamy dobrą wiadomość dla wielbicieli muzyki oraz analogowego sprzętu. Wszystkie meble z kolekcji TALUKKO mają rozmiary, idealnie odpowiadające płytom winylowym! Dzięki temu, nie tylko możesz postawić gramofon na jednej z naszych szafek RTV, ale również wyeksponować kolekcję winyli.

W tworzenie mebli TALUKKO wkładamy całe serce i mnóstwo wysiłku. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli, że zostały stworzone z pasją oraz autentyczną troską o ich potrzeby. Mamy nadzieję, że nasze nowe projekty przyjmiecie równie ciepło, jak poprzednie propozycje!

Wszystkie projekty TALUKKO można obejrzeć na http://talukko.com/kolekcja/koobik/

Zapisz