Talukko proponuje piękne, designerskie meble do salonu, które powstają z najwyższej jakości dębowego drewna. Wyróżnia je charakterystyczny, nieszablonowy design. Tworzą je polscy projektanci, którzy z jednej strony odwołują się do tradycji, a z drugiej – tworzą nowe, świeże rozwiązania oparte na naturze. Talukko oferuje komody, szafki i półeczki, które ze względu na swoją zachwycającą prezencję sprawdzą się w każdym wnętrzu. Idealnie skomponują się z klasycznym, przytulnym domowym wystrojem, ale odnajdą się również w nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeniach. To meble, które tworzą nowe kanony piękna – nie może ich zabraknąć tam, gdzie króluje dobry styl. Potwierdzeniem tego jest między innymi przytulne i urządzone ze smakiem wnętrze Ani, prowadzącej bloga jako Scraperka.

Designerska szafka pod RTV i stół do salonu

 

Meble do salonu – designerskie szafki rtv, komody, stoliki, stoły i biurka

Salon to jedno z tych pomieszczeń, które stanowią centrum życia rodzinnego. Przytulny pokój dzienny powinien zostać starannie przemyślany i tak zaaranżowany, aby zachęcał do spędzania w nim wolnego czasu. W tym celu sprawdzą się piękne, designerskie meble, które proponuje marka Talukko. Wszystkie niepowtarzalne modele – stylowe, nieoczywiste komody, szafki i inne elementy domowego wyposażenia – zostały stworzone przez polskich projektantów. Czerpią oni z tradycji i odwołują się do nowoczesności, aby zaproponować współczesnemu rynkowi coś nowego, świeżego, naturalnego. W bogatej kolekcji Talukko można znaleźć zarówno uroczą komodę, jak i oryginalną szafkę pod telewizor. W ofercie nie brakuje też innych pojemnych szafek, które ze względu na swoją wyjątkową prezencję z pewnością znajdą swoich amatorów.

Designerskie meble w salonie - stół, stolik kawowy, szafka pod RTV

Designerskie meble do salonu - drewniana szafka pod RTV

Meble do salonu – nowoczesny design

Zarówno pragmatycy, jak i wielbiciele zaskakujących oraz nieoczywistych form znajdą w naszym sklepie wiele przykładów mebli, które umiejętnie łączą funkcjonalność z pięknem. Proponowane przez nas designerskie, ekskluzywne i nowoczesne meble doskonale wkomponują się w aranżację gustownie urządzonej jadalni, salonu i sypialni. Pasjonuje nas dobre wzornictwo, a każdy z oferowanych produktów jest tego odzwierciedleniem. Jesteśmy na bieżąco z trendami w projektowaniu wnętrz, ale staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były unikalne i ponadczasowe. Znajdziesz u nas eleganckie meble do jadalni, które uprzyjemnią każde spotkanie z przyjaciółmi i rodziną. Nasz sklep internetowy oferuje też praktyczne komody o ciekawym designie oraz proste i zachwycające szafki RTV, które idealnie nadają się pod konsole.