Popularne wpisy

#WybieramPolskiDesign

Talukko jako jedna z 10 polskich firm została zaproszona do udziału w kampanii #WybieramPolskiDesign. To wielkie wyróżnienie, gdyż do projektu wybrano jedynie marki charakteryzujące się unikatowymi projektami o najwyższej jakości wykonania, marki które wpisują się w definicję „dobrego, polskiego designu”. (więcej…)

Urban jungle czyli miejska dżungla w Twoim wnętrzu

Miejska dżungla to bardzo popularny w ostatnim czasie trend wnętrzarski. Polega na urozmaiceniu prywatnych mieszkań oraz przestrzeni publicznych okazałymi motywami roślinnymi. Dzięki kompozycjom roślinnym wnętrza stają się bardziej wyraziste i oryginalne. (więcej…)

Podsumowanie arena DESIGN 2018

W dniach 6-9 marca 2018 roku Talukko wspólnie z firmą Little Form Studio zaprezentowało się jako wystawca podczas arena DESIGN. (więcej…)

Talukko na arena DESIGN 2018

Już w najbliższym tygodniu Talukko weźmie udział w wydarzeniu arena DESIGN 2018. Jest to dla nas wyjątkowa okazja, ponieważ równo rok temu właśnie podczas tego eventu miał miejsce debiut Talukko. I to debiut z przytupem, gdyż Szafka RTV Koobik została nominowana do finału konkursu TOP DESIGN award 2017 w kategorii przestrzeń domowa i tym samym zaprezentowała się na wystawie konkursowej tegoż konkursu. (więcej…)

Przytulny kąt telewizyjny Scraperki

Nowoczesna drewniana Szafka RTV

To był prawdziwy prezent świąteczny od Ani prowadzącej bloga jako Scraperka. Przepiękne zdjęcia przytulnego kącika telewizyjnego, gdzie w roli głównej występuje Szafka RTV Koobik. Prawdziwie zimowa atmosfera, że aż chce się wskoczyć pod koc, by móc popijać zimową herbatę z imbirem, goździkami, pomarańczą i miodem. Nastrojowe świece, miękkie poduchy, przyjemna atmosfera nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko zgodnie z duchem hygge. Ania postawiła na kubiki w kolorze grafitu oraz szarości, dzięki czemu Szafka RTV Koobik wyśmienicie wpasowała się do aranżacji mieszkania w stylu skandynawskim. (więcej…)

Nowe kolekcje dołączyły do oferty Talukko

Podczas odbywających się w październiku 2017 roku targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home miała miejsce premiera najświeższych projektów Talukko. Mowa o całkowicie nowych kolekcjach Glamour oraz Amagerbro. Te zupełnie odmienne od flagowej kolekcji Koobik projekty, charakteryzuje to samo podejście do najwyższej jakości wykonania oraz funkcjonalności tworzonych mebli. (więcej…)

Kolekcja KOOBIK większa o cztery nowe projekty!

Co jest dla nas najważniejsze? To, aby meble TALUKKO harmonijnie współgrały z przestrzenią i jak najlepiej służyły swoim właścicielom. Wiele osób pytało nas, o możliwość zamówienia mebli nieco mniejszych od tych, które do tej pory oferowaliśmy. Nie pozostaliśmy obojętni na takie sygnały, gdyż chcemy, aby projekty TALUKKO odpowiadały stylowi życia naszych klientów. W ten sposób kolekcja KOOBIK została powiększona o cztery nowe propozycje, jak zwykle wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem oraz niebanalnym designem! (więcej…)

Nowoczesne meble stworzone dla ludzi

Wciąż do przodu, czyli Targi Rzeczy Ładnych

Kochamy to, co robimy i z dumą przedstawiamy nasze projekty światu. Ostatnio, a mianowicie w dniach 22 oraz 23 kwietnia, mieliśmy okazję zadebiutować na Targach Rzeczy Ładnych w Warszawie, jako jedni ze 150 starannie wyselekcjonowanych wystawców. Odbyły się one w nowopowstającym, wyjątkowym miejscu, jakim jest galeria ETHOS na Placu Trzech Krzyży, w samym sercu Warszawy. (więcej…)

Świat polskiego designu docenił meble Talukko

Talukko to nowa marka, prezentująca świeże spojrzenie na polski design. Nasze projekty wyróżnia nowoczesne wzornictwo oraz przemyślana forma.

Tworzenie mebli to złożony proces, w który wkładamy wiele serca, dlatego niezmiernie nas cieszy, że starania zespołu Talukko zostały docenione. Z ogromną dumą chcemy ogłosić, że jeden z naszych projektów, został nominowany do uznanej w świecie dizajnu nagrody – TOP DESIGN award 2017. (więcej…)

Nowoczesne meble w sieci – strona Talukko już gotowa

Ostatnie miesiące były dla zespołu Talukko pełne intensywnej pracy i niezliczonych przygotowań. Nareszcie jednak możemy zaprezentować efekty naszych działań. Z największą przyjemnością ogłaszamy, że strona Talukko, została uruchomiona! Już wkrótce uruchomiony zostanie również sklep internetowy. (więcej…)